Kontakt


VD
Arto Taskinen
+46(0)70 391 16 18
ajtconsult@gmail.com
 

Ägare och styrelseledamot
Anders Rasmusson
+46(0)70 090 00 56
anders.rasmusson@itefabriks.se

Försäljning och projektledning
Jukka Syri
+46(0)70 092 00 63
jukka.syri@itefabriks.se
 
 

Produktion
Michael Johnsson
+46(0)70 290 40 33
micael.johnsson@itefabriks.se
 

Verktygstillverkning
Hans Persson
+46(0)73 825 87 88
hans.persson@itefabriks.se

Logistik
Fredrik Hofstam
+46(0)70 679 90 94
fredrik.hofstam@itefabriks.se

Kvalitet och miljö
Chang Fransson
+46(0)76 816 18 88
chang.fransson@itefabriks.se
 

Ekonomi och personal
Åke Bondesson
ake.bondesson@itefabriks.se

Försäljning/Produktion/IT-Data
Linus Martinsson
+46(0)70 323 31 83
linus.martinsson@itefabriks.se

Konstruktör
Jonas Wikström
+46(0)70 112 59 73
jonas@itefabriks.se
 

Arbetsmiljö och underhåll
Andrée Engrup
+46(0)70 354 65 13
andree.engrup@itefabriks.se

Administration
Erik Larsson
erik.larsson@itefabriks.se

Annica Lindgren
+46(0)72 704 14 79
ite@itefabriks.se
 

Mättekniker
Thomas Wikström
+46(0)72 704 21 40
labb@itefabriks.se

Produktionsledare
David Streed
+46(0)73 832 24 43
david@itefabriks.se
 

Underhåll och service
Kenneth Barck
+46(0)72 704 13 06
kenneth.barac@itefabriks.se

Underhåll och service
Tobias Mattsson
+46(0)72 704 14 58
tobias.mattson@itefabriks.se

 

I SLUTÄNDAN RÄKNAS BARA KVALITET