Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2386 of /var/www/clients/client21/web37/web/includes/menu.inc).

Kontakt



 

VD, ägare och styrelseledamot
Anders Rasmusson
+46(0)70 090 00 56
anders.rasmusson@itefabriks.se

Försäljning och projektledning
Jukka Syri
+46(0)70 092 00 63
jukka.syri@itefabriks.se
 
 

Produktion
Michael Johnsson
+46(0)70 290 40 33
micael.johnsson@itefabriks.se
 

Verktygstillverkning
Hans Persson
+46(0)73 825 87 88
hans.persson@itefabriks.se

Logistik
Fredrik Hofstam
+46(0)70 679 90 94
fredrik.hofstam@itefabriks.se

Kvalitet och miljö
Chang Fransson
+46(0)76 816 18 88
chang.fransson@itefabriks.se
 

Ekonomi och personal
Åke Bondesson
ake.bondesson@itefabriks.se
 

Konstruktion
Jonas Wikström
+46(0)70 112 59 73
jonas@itefabriks.se
 

Arbetsmiljö och underhåll
Andrée Engrup
+46(0)70 354 65 13
andree.engrup@itefabriks.se

Administration
Erik Larsson
erik.larsson@itefabriks.se
Ekonomi & Löneadministration
Annica Lindgren
+46(0)72 704 14 79
ite@itefabriks.se
 

Mätteknik
Thomas Wikström
+46(0)72 704 21 40
labb@itefabriks.se

Gruppsamordning produktion
David Streed
+46(0)73 832 24 43
david@itefabriks.se
 

Underhåll och service
Kenneth Barck
+46(0)72 704 13 06
kenneth.barck@itefabriks.se

Produktionstekniker
Tobias Mattsson
+46(0)72 704 14 58
tobias.mattsson@itefabriks.se


Gruppsamordning produktion
Göran Persson
+46 (0)72 704 13 02
goran.persson@itefabriks.se


 

 

I SLUTÄNDAN RÄKNAS BARA KVALITET